• slajd1.png
  • slajd2.png
  • slajd3.jpg
  • slajd4.jpg
  • wisniowski.jpg

Energia

Dzięki innowacyjnej technice wytwarzania profili okiennych Schüco ustala nowe standardy: zastosowanie nowoczesnej technologii scalania tworzywa sztucznego z aluminium, pozwoliło uzyskać unikalne połączenie doskonałych właściwości cieplnych z niewielkimi wymiarami profili. Osiem zamkniętych komór wewnątrz profilu ramy zapewnia najwyższą izolacyjność cieplną, której dotychczas nie można było osiagnąć bez zastosowania dodatkowych materiałów izolacyjnych.

Opatentowana konstrukcja profilu z PVC i aluminium usztywnia profil tak skutecznie, że w odróżnieniu od konwencjonalnych profili - można było zrezygnować z zastosowania stalowego wzmocnienia. Wyeliminowanie "mostków cieplnych" znacznie podwyższa efektywność izolacyjności cieplnej. Doskonałe wartości Uf od 0,75 W/m2K sprawiają, że okna te zapewniają najwyższą izolacyjność cieplną wymaganą w przypadku budynków pasywnych i niskooenegetycznych.


Przy wymianie starych okien na okna Corona SI 82+, można zaoszczędzić aż do 21% dotychczasowego zapotrzebowania na energię. W zwykłym domu jednorodzinnym może to dawać oszczędność aż do 720 litrów oleju opałowego rocznie. Równocześnie szkodliwa emisja CO2 do atmosfery może być zredukowana do ok. 1 300 m3.

W przypadku systemu Corona SI 82+ uzyskanie najlepszych własności cieplnych nie koliduje z estetyką, profile ram pozostają eleganckie i wąskie, dzięki czemu okna te wpuszczają do pomieszenia znacznie więcej światła. Przy założeniu takiego samego współczynnika przenikania ciepła dla okna wykonanego w systemie Corona SI 82+ oraz okna stadardowej jakości, powierzchnia okna Corona SI 82+ może być zwiększona aż o 80%.

Bezpieczeństwo

Prócz elegancji i aktualnego wzornictwa energooszczędne okna Corona SI 82+ zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa i niezawodną ochronę Państwa prywatności: duża wytrzymałość profili, ponadprzeciętna głębokość zabudowy i głęboko osadzone okucia, stwarzają nikłe szanse dla włamywaczy.

Komfort

Energooszczędne okna Corona SI 82+ chronią przed hałasem, zimnem i wilgocią dzięki trzem niezależnym płaszczyznom uszczelnienia. Doskonała izolacyjność cieplna jest gwarantem komfortowego samopoczucia temperatura na wewnętrznej powierzchni ramy, nie spada wyczuwalnie poniżej temperatury wnętrza nawet w czasie najbardziej surowej zimy. Takie zjawiska jak przeciągi czy kondensacja wody są na zawsze wyeliminowane.

Okna Corona SI 82+ i ich poszczególne komponenty są łatwe do czyszczenia i przez lata nie wymagają szczególnej konserwacji. Powierzchnie nie blakną, a okucia i klamki są zabezpieczone przed korozją. Można mieć pewność, że nowe energooszczędne okna Corona SI 82+, wykonane dla Państwa na miarę, będą długo sprawiać radość. Lekka i łatwa obsługa to w tych nowoczesnych oknach standard.

Wzornictwo

System energooszczędnych okien Corona SI 82+ zapewnia szeroki wybór kolorów i elementów kształtujących wygląd okna (szczebliny, klamki, itp.), dzięki czemu mogą Państwo spełnić swoje wymagania estetyczne.

CORONA CT 70 - Wzornictwo, które przyciąga wzrok

Piękno odbierane jest w sposób całkowicie naturalny. Jawnym tego dowodem jest CORONA CT 70

Elegancja i estetyka formy
wraz z wprowadzeniem systemu CORONA CT70 pojawiło się na rynku wyjątkowo atrakcyjne okno. Szeroki asortyment skrzydeł okiennych o zróżnicowanych kształtach umożliwia dopasowanie wyglądu ramy do własnych upodobań. W szczególności okno o przesuniętych płaszczyznach profil i wklęsłym konturze skrzydła przyciąga uwagę swą elegancją i lekkością. Wąskie profile potęgują wrażenie lekkości, a jasnoszare, niemal niewidoczne uszczelki nie zakłócają doskonałych proporcji okna.
Szyby zespolone o wielui wymiarach
Możliwe jest zastosowanie szyb spełniających różnorodne oczekiwania co do paramatrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, a także stopnia zabezpieczenia przez włamaniem. w systemie CORONA CT 70 szyba jest osadzona głęboko, co sprawia, że jej wewnetrzne obramowanie jest niewodoczne.
Izolacyjność cieplna - to sie opłaca
system CORONA CT 70 wyrózniaja głebokie 70 milimetrowe profile o konstrukcji pięciokomorowej. zastosowano je po to, by przy dużej sztywności okna uzyskać optymalną izolacyjność cieplną i w ten sposób zminimalizować koszty ogrzewania.

 

Udana synteza formy i funkcji

(21kB)

A. Wyjątkowe wzornictwo, w tym łagodne linie profili nadają oknu harmonijny wygląd
B. wąskie profile zwiekszają powierzchnię szyby w oknie, to zaś oznacza wiekszą ilośc swiatła, ciepłą i przyjazna atmosferę w domu
C. Jasnoszare, nowoczesne uszczelki w białych profilach nadają oknu elegancji i lekkości
D. Pięciokomorowa konstrukcja profili o głębokości 70 mm zapewnia optymalną relacje pomiędzy izolacyjnościa cieplną i sztywnością, a atakże prowadzi do redukcji kosztu ogrzewania.
E. Zabezpieczone przed korozją stalowe profile wzmacniające zapewniają dużą sztywność i bezpieczeństwo
F. Obwodowe uszczelki gwarantują optymalną izolacyjność cieplną i miły klimat pomieszczenia bez przeciągó i wilgoci
G. Wysokiej jakości, przyjazny środowisku materiał wykazuje trwałość kształtów i odporność na czynniki atmosferyczne przez dziesiątki lat
H. Gładkie powierzchnie ułatwiają utrzymanie czystości również w obszarze wrębowymOkna z wysokoudarowego PVC systemu SCHUC - CORONA CT 70 są zawsze dopasowane pod względem estetycznym i wymiarowym do oczekiwań zamawiającego. dotyczy to w równej mierze budynków nowych jak i stylowej renowacji budynków zabytkowych. Szerokie spektrum dodatków i wykończeń, w tym rozbudowana oferta barw i faktur drewna, pozwalaja dopasować wygląd okna do własnych upodobań.

 


Skontaktujcie się z nami, a my wam doradzimy w jaki sposób zrealizować wyobrażenia o oknie trwałym, estetycznym, cichym, ciepłym i bezpiecznym.

Bliższe informacje na temat produktów Firmy SCHUCO, uzyskają Państwo bezpośrednio u przedstawiciela Firmy Eljan(r).

 

Firma Hadlowo usługowa "ELJAN

ul. Przemysłowa 41 08-410 Wola Rębkowska 

Tel./fax: 0 (prefix) 25 682-29-04 kom. +48 609 510 510

 GG 4416651  eljan@eljan.pl

Drukuj